Hakkımızda

 Senelerdir gezi , iş ve fuar gibi çeşitli amaçlar ile Eskişehir'e gelen misafirlere en kaliteli eskişehir gunluk apartlar hizmetini en uygun fiyat ile sunan bir kuruluştur. Ekibimiz konaklama sektöründe müşterilere unutulmaz bir konaklama deneyimi, kalite ve konfor duygusunu yaşatmayı hedeflemektedir. Firmamız hizmet sonrasında menuniyeti garanti eder ve müşterilerinden aldığı bedelin karşılığını kaliteyi ve kusursuz hizmeti vererek müşteri memnuniyetini amaçlar.

Sık Sorulan Sorular

Tabiki rezervasyonunuzu yaptırdığınız görevliye bildirmeniz durumunda bulunduğunuz lokasyonda veya şehir dışından geliyorsanız otogar ve tren garından Eskişehir gunluk apartlar yetkileri sizleri vip araçlarla alarak dairenize kadar eşlik edeceklerdir.
Günlük Apartımıza giriş saati 12 çıkış saati ise 11 dir.Fakat istisna durumlarda olabilir giriş yapacağınız gün seçtiğiniz apart boş ise daha erken giriş yapabilir ve çıkış yapacağınız gün sizden sonra giriş yapıcak olan misafirimiz yoksa bir kaç saat esneklik gösterebilmekteyiz.
Evet Günlük Kiralık Apartlarda 18 yaşını doldurmamışsanız kiralamazsınız.Günlük Apatlarda yasal sorumluluğu olmayanlara kiralama yapamıyoruz fakat aileyle birlikte 18 yaşın altındaki misafirkerimiz konaklama yapabilirler.
Evet Apartlarımızda mutfak ve ihtiyacınız olan bütün mutfak gereçleri bulunmaktadır .Buzdolabı,ocak,mikrodalga fırın,tencereler,bardak tabak v.s. bulunmakta sadece yiyecek ve içecek gibi istediğiniz malzemenizi almanız yeterli olacaktır.
Günlük Kiralık Apartlarda en çok dikkat ettiğimiz husus hijyenliktir.Günlük Apartımızdan misafir çıkışı olduktan sonra baştan sona komple genel bir temizlik yapılmakta ve çarşaflar,havlular yenilenmektedir.Günlük Apartımıza talebin çok yoğun olmasının nedenlerinden en önemlisi hijyenik ve tertemiz olmasıdır.
İnternet hayatımızda olmazsa olmaz hale geldiğinden konaklıyacağımız yerde olmasını istediğimiz ilk şey internet. Eskişehir Günlük Apartlarla ilgili en çok sorulan sorulan sorulardan biride internet var mı? Evet internet,24 saat sıcak su,tv,mutfak,mutfak gereçleri bulunmaktadır.